افسران جنگ فرهنگی

افسران جنگ نرم و محبین اهل بیت علیهم السلام و ولایت

A Allah seul appartient tout ce qui est dans les cieux et sur la terre. Et Allah suffit pour s'occuper de tout :FRENCH 天にあり,地にある凡てのものは,アッラーの有である。アッラーは凡ての事をぬかりなく管理される方であられる :JAPANESE And to Allah belongs whatever is in the heavens and whatever is on the earth. And sufficient is Allah as Disposer of affairs :ENGLISH Gud tillhör allt det som himlarna rymmer och det som jorden bär; [ni] behöver ingen beskyddare utöver Gud :SWEDISH و آنچه در آسمانها و آنچه در زمین است همه ملک اوست، و تنها خدا به نگهبانی (خلق) کافی است :PERSIAN   وَلِلّهِ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الأَرْضِ وَكَفَى بِاللّهِ وَكِيلاً :ARABIC (سورة النساء ـ آیه 132)﷽
افسران جنگ فرهنگی

«امروز جمهوری اسلامی و نظام اسلامی با یک جنگ عظیمی
مواجه است، لیکن جنگ نرم... خوب، حالا در جنگ نرم،
چه کسانی باید میدان بیایند؟ قدر مسلّم نخبگان فکری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند.
یعنی شما افسران جوانِ جبهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی مقابله‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی با جنگ نرمید.»

بیانات رهبر معظم انقلاب 1388/6/4
در دیدار دانشجویان و نخبگان علمی

آخرین نظرات کاربران

خطرات بازى GTA

يكشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۶، ۰۸:۴۵ ق.ظ

🚧والدین گرامی چقدر از خطرات بازی GTAاطلاع دارید؟

بازی Grand Theft Auto معروف به GTA  که یکی از بازی های جذاب و پرطرفدار نوجوانان زیر 12 سال  ایرانی است یکی از آسیب زا ترین بازی های روز دنیا می باشد.

☕️نقد بازی Grand Theft Auto: 

🎮سبک بازی: 

از بین سبکهای مختلف و عمده‌ی بازیهای رایانه‌ای که عبارتند از: ماجرایی، آموزشی، ورزشی، راهبردی و جنگی. این بازیهای جنگی هستند که بیشترین تاثیرات منفی را بر فرد وارد میکنند. بدون شک تاثیرات منفی بازی رایانه‌ای GTA به عنوان یک بازی جنگی که آمیخته‌ای از سبکهای (Fighting) و (Shooters) و همچنین (Racing) است، تاثیرات به مراتب بالاتری از بازی ورزشی (FIFA Soccer 2010) خواهد داشت.

🎮در مورد گروه سنی مخاطب این بازی جالب است که بدانیم #نظام_ملی (ESRA) این بازی (GTA; SAN ANDREAS) را  غیر مجاز اعلام کرده و آن را برای هیچ گروه سنی‌ای سفارش نمیکند. اما متاسفانه در سطح جامعه و در خانه‌های ما گروه سنی زیر 12 سال بیشترین مخاطبان این بازی هستند. 

🎮در ادامه تنها به برخی از اثرات روانی و اخلاقی این بازی خواهیم پرداخت:(لازم به ذکر است که این اثرات به راحتی و در هر کسی که با این بازی سرگرم بوده قابل تشخیص است)

🕳همانگونه که قبلا به آن اشاره شد این بازی امیخته‌ای از چند سبک است؛ یکی از سبکهای به کار برده شده در این بازی Fighting یا همان "بگیر و بکش" است؛ وقتی که کودک شما در حین بازی به آسانی و بدون هیچ دردسری به زدن و کشتن شهروندان شهر "سان آدرس" میپردازد، و به آسانی ماشینهای افراد را به سرقت میبرد؛ 

🕳به صورت ناخودآگاه حس "پرخاشگری" و "زیاده‌طلبی" در وی ایجاد میشود؛ بدون شک کودک مخاطب بازی به خود اجازه خواهد داد که وسایل شخصی دیگران بخصوص خودروها را بدون اجازه و حتی با توسل به زور تصاحب کرده و  مورد استفاده قرار دهد. 

🕳بخشهای مربوط به تیراندازی (Shooting) در این بازی نیز نمیتوانند عاری از اثرات منفی باشند؛ صحنه‌های پر از جرم و جنایت و خونریزی؛ بدون هیچ گونه مجازاتی برای خاطی در بازی، ذهن کودکان و نوجوانان ما را به آسانی تحت تاثیر قرار خواهد داد. 

🕳 به این موارد اضافه کنید صحنه‌های ناهنجاری اخلاقی و عریان گرایی در این بازی را.

متاسفانه کمتر خانواده ای یافت می شود که نام gta را از زبان فرزندش نشنیده باشد...

💥💥💥باپوزش از محضر خوانندگان 

تنها بخشی از تصاویری #شرم_آور که نوجوان شما در حین بازی ، آن را بازی میکند نه آنکه مشاهده میکند!!!!!

https://goo.gl/Rdz3Tj

🎙این نکته قابل توجه است که همه این تصاویر و محتوای نامناسب بدون فیلترشکن قابل دسترس برای نوجوانان ایرانی می باشد.و اینکه این بازی کودکان و نوجوانان حتی در کشورهایی مثل آمریکا +18 سال می باشد.

 

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۴/۱۸
افسر جوان

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.

هدایت به بالای صفحه

 فهرست 

پشتیبانی